אקס פקטור עונה 3 פרק 28 לצפייה ישירה באיכות HD!

אקס פקטור 3 פרק 28 – פרק שישי של אקס פקטור עונה 3 רק ב-בא לי פרק!

הוסיפו אותנו בטלגרם והישארו מעודכנים תמיד!

בא לי פרק טלגרם

אקס פקטור עונה 3 פרק 28 לצפייה ישירה – העונה החדשה של X Factor ישראל עלתה לאתר!

אתם מוכנים? אם יש לכם את האקס פקטור, אנחנו כבר נמצא אותו.
העונה החדשה יצאה לדרך!

אתם מוזמנים לצפות בפרקים ולשתף את החברים כדי שיצפו בפרקים ראשונים, צפייה מהנה מצוות בא לי פרק.

זמן צפייה: 50 דקות

אקס פקטור עונה 3 פרק 28 – תקציר:
אקס פקטור 3, חדש! פרק 28 – העונה החדשה יוצאת לדרך, שירי מימון, עברי לידר, משה פרץ וסאבלימנל בחיפוש אחר האקס פקטור!
אהבתם? שתפו! >>>


הפרק עלה ונמצא מתחת לכיתוב זה!

בא לי פרק טלגרם


אקס פקטור עונה 3

עקבו אחרינו בפייסבוק וקבלו את כל הפרקים ראשונים!

 

אקס פקטור עונה 3 פרק 28 אקס פקטור ישראל – The X Factor Israel, היא תוכנית מציאות העוסקת בחיפוש אחר הכישרון הבא בעולם המוזיקה של ישראל. התוכנית בישראל מבוססת על הפורמט של התוכנית "The X Factor", שנוצרה על ידי סיימון קאוול והחלה את שידוריה בספטמבר 2004 בבריטניה. פירוש שם התוכנית הוא אותו גורם X אשר יוצר כוכב מוזיקלי. התוכנית נחשבת לאחת מתוכנית המציאות המובילות בטלוויזיה בישראל, וזכתה בפרס האקדמיה הישראלית לטלוויזיה, 2023.

התוכנית בישראל עלתה לשידור ב-28 באוקטובר 2023 ושודרה בערוץ 28 אצל זכיינית השידור רשת בימי רביעי ומוצאי שבת. ב-28 בינואר 2024 התוכנית עברה לימים ראשון ושלישי עקב החלפת הימים בין רשת לקשת. פרק הפתיחה של התוכנית זכה לכ-40% אחוזי רייטינג, נתון הצפייה הגבוה ביותר שהשיגה השקה של תוכנית מציאות בתחום המוזיקה בישראל.

שופטי התוכנית החל מהעונה הראשונה הם: רמי פורטיס, משה פרץ, עברי לידר ושירי מימון. בניגוד לפורמט התוכנית בשאר העולם, בישראל כל צוות השיפוט מורכב מזמרים ולא מאנשי התעשייה המוזיקלית בישראל. האודישנים החלו ב-28 במרץ 2023. במאי 2023 נבחרה הדוגמנית בר רפאלי להנחות את התוכנית. באוגוסט 2023 נבחרה מור סילבר להיות כתבת הדיגיטל של התוכנית. באוגוסט 2023 נבחר עידו דנקנר לכתב השטח של התוכנית "מבזק ה-X".

אקס פאקטור עונה 3 פרק 28

  • באוקטובר 2023 פורסם כי הזמר חן אהרוני ינחה את "מבזק ה-X" בזכיינית "רשת", ערוץ 28. התוכנית מלווה את האקס פקטור ומביאה למסך את כל הרגעים הגדולים מאחורי הקלעים וברחבי הרשת. העונה השנייה עלתה לשידור ב-28 ביוני 2025 ושודרה בערוץ 28 אצל זכיינית השידור רשת בימי רביעי ומוצאי שבת, בגמר שנערך ב-28 בספטמבר 2025 זכתה המתמודדת דניאל יפה מקטגוריית הבוגרים של רמי פורטיס. העונה השלישית תעלה לשידור ב-28 באוקטובר 2028, תחילה בערוץ 28 ולאחר מכן תשודר בערוץ 28 החדש, שיעלה ב-28 בנובמבר. בעונה זו מצטרף לפאנל השופטים הראפר סאבלימינל, במקומו של רמי פורטיס שעזב.

לשם הבהרה, התכנים המובאים אליכם אינם נמצאים על שרתי האתר, איננו בעליהם ואנו לא תומכים בתכנים לא חוקיים! השימוש בתוכן נעשה באופן של הטמעה באתר ממקור הוידאו באופן חוקי מאתרים כגון dailymotion וyoutube.

מילות מפתח:
אקס פקטור עונה 3 פרק 28
אקס פקטור פרקים מלאים
אקס פקטור לצפייה ישירה
tex peyur 3 pre 28
nyunyn,
אקס פקטור עונה 3 פרק 28 צפייה ישירה
אקס פקטור סדרה
אקס פקטור עונה 3 פרק 28
אקס פקטור עונה שנייה
אקס פקטור 3 פרק 28
X Factor israel
X Factor israel watch
X Factor Israel Online
X Factor Israel season 3

בא לי אקס

אקס פקטור ערוץ 28, אקס פקטור רשת 13